in Wzory CV

Opiekun młodzieży – przykład CV

To jest przykład CV, ktory pomogłem napisać znajomemu. Mój znajomy był studentem, który starał się o pracę, jako wychowawca kolonijny.

Przykład CV

przykład cv opiekun młodzieży
Komentarz
Mimo młodego wieku (w chwili komponowania CV był wciąż uczniem liceum), autor zdobył już stosowne doświadczenie w trakcie dotychczasowych prac wakacyjnych oraz zajęć pozaszkolnych. Uczestniczył również w wielu kursach np. pierwsza pomoc, instruktora jazdy na nartach itp. Jego doświadczenie bardzo dobrze odpowiadało oczekiwaniom i potrzebom pracodawcy, dlatego umieściliśmy tą sekcję nad wykształceniem. To wielka zaleta, gdyż właśnie tam pada nasz wzrok na początku skanowania CV i dobrze jest gdy kandydat może się czymś pochwalić. W wielu CV studenckich na pierwszym miejscu jest wykształcenie, jako najsilniejsz atut, gdyż nie zdobyli dotychczas innego doświadczenia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Witam!

    Dziękuję za miłe słowa, gratuluję i cieszę się, że zastosowane wskazówki przynoszą rezultaty. Ja bardzo chętnie bym rzucił okiem na Pani CV. Jeśli się Pani zgodzi, to proszę mi podesłać swój dokument (ze zmienionymi danymi osobowymi!) na adres wgajewski1(malpa)gazeta.pl — a ja ze swojej strony podzielę się swoimi wrażeniami.

    Pozdrawiam!

    View Comment
  2. Drogi panie Wojtku! Chciałam serdecznie podziękować za wskazówki dotyczące CV umieszczone na Pana stronie. Skorzystałam z Pańskich porad i dostałam prace!! Moje CV wzbudza zainteresowanie, wciąż dostaję telefony z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną!

    View Comment