O mnie

Cześć! Dziękuję, że zainteresowałeś się moją osobą.

Opowiem Ci więc trochę o sobie

 

Nazywam się Wojciech Gajewski.

Od 2006 roku prowadzę serwis cvnet.pl. W prowadzonych wcześniej przeze mnie warsztatach i seminariach uczestniczyło ponad 3000 osób. Jeśli chcesz zobaczyć moje zdjęcia z seminarium z 2006r, Wejdź na stronę cvnet na FB.

Swoje doświadczenie w obszarze przygotowywania CV zdobywałem min. współpracując z firmą outplacemnetową DBM Polska oraz w trakcie szkolenia prowadzonego przez firmę Right Management.

W ramach cvnet przeprowadziłem kilkaset indywidualnych projektów konsultacji i tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Pozytywne sygnały zwrotne od klientów i rynku potwierdzają skuteczność metody cvnet.

Skąd się wzięło moje zainteresowanie obszarem poszukiwania i zmiany pracy?

Temat CV, rozmowy kwalifikacyjnej oraz poszukiwania pracy, podobnie jak w przypadku wielu osób, zaczął być dla mnie istotny w trakcie studiów.

Swoją pracę magisterską poświęciłem krytycznej analizie skuteczności rozmowy kwalifikacyjnej jako metody wyboru dobrych kandydatów.

Jak powszechnie, a może mniej powszechnie wiadomo rozmowa kwalifikacyjna ma w porównaniu z innymi metodami selekcji bardzo słabą skuteczność i tłumaczyłem to przez znane psychologii poznawczej i społecznej mechanizmy działania naszego umysłu.

Gdy kończyłem studia socjologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, pytanie, jak stworzyć skuteczne CV? nabrało dla mnie jeszcze większego znaczenia. Przeglądałem CV swoich znajomych i czytałem informacje dostępne w internecie.

Podsumowując swoją wiedzę stworzyłem stronę internetową 4job.pl, którą po pewnym czasie sprzedałem firmie DBM Polska, z którą zacząłem współpracę.

Od tamtego momentu, do dnia dzisiejszego bardzo wiele się nauczyłem, a pozytywne sygnały zwrotne płynące zarówno od kandydatów, jak również pracodawców oraz doradców personalnych utwierdzają mnie w skuteczności mojego podejścia do tworzenia dokumentów aplikacyjnych.

Metoda cvnet.pl

Na cvnet.pl propaguję koncepcję accomplishment-driven CV, czyli CV bazującego na dokonaniach i dbam o dobre UX powstających dokumentów i profili na Linkedin.

Opienie / Prośby/ Komentarze

Jestem bardzo otwarty na Twoje opinie, prośby i komentarze. Zostaw swój komentarz lub przeczytaj komentarze i opinie członków społeczności cvnet.