in Wzory CV

CV programista IT – przykładowy wzór

Jeden z uczestników mojego seminarium o CV poprosił o zamieszczenie przykładu CV z branży IT. W odpowiedzi zamieszczam przykład „CV programista”. CV powstało w wyniku mojej pracy z klientem, ale oczywiście zmieniłem kluczowe dane przed publikacją. Niestety z pewnych przyczyn nie mogę umieścić całego dokumentu, ale pierwsza strona jest najważniejsza.

CV programista – wzór

CV programista IT

CV programista – dyskusja

Dlaczego zmienione CV programisty okazało się skuteczne?

 • Poprawione CV przyniosło spodziewany rezultat tzn. klient dostał zaproszenie na rozmowę.
 • Kluczowa dla sukcesu wydaje mi się bardzo dobra prezentacje jego kwalifikacji.
 • Po pierwsze, dokument zawiera podsumowanie, które jasno komunikuje najważniejsze punkty oferty klienta.
 • Po drugie, stworzyliśmy nową sekcję przedstawiającą kompetencje w obszarze IT.
 • Dzięki temu odbiorca, czyli potencjalny pracodawca nie musi sam wczytywać się w CV, aby odszukać kluczowe dla niego informacje. Oszczędzamy mu pracy i wysiłku, dostaje podane je na tacy.

Więcej na cvnet o wzorach CV

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Witam! Akurat ten przykład CV zadziałał dobrze. Pragnę też zauważyć, że nie jest moją rolą weryfikacja merytoryczna kompetencji klienta. Nasza rozmowa pozwoliła mi stwierdzić, iż powyższe dane nie są kłamstwem.

  Taki układ CV ma pomóc osobie przeglądającej CV, a nie sprzedać wiedzę i umiejętności, których kandydat nie posiada.

  Pozdrawiam!

  View Comment
 2. nie, ten przykład jest naprawdę SÅ?ABY. Wypisanie nazw wszystkich technologii/narzędzi/bibliotek jakie człowiek miał okazję poskrobać nie ma najmniejszego sensu. Nie oszukujmy się – człowiek zna DOBRZE kilka technologii/frameworków itp które ostatnio (1-2 lat) używał (szeroka ogólna wiedza to zupełnie co innego). Miałem okazję rozmawiać z osobą, której CV wyglądało mniej więcej tak jak to tutaj, ten pan wśród swoich rozlicznych talentów wypisał również „hurtownie danych”, w czasie rozmowy okazało się, że największa baza z jaką pracował miała ~10 tys. rekordów, a o hurtowniach to on tylko słyszał na wykładzie na studiach. Eh…

  View Comment
 3. CV bylo kierowane do pracodawcy w Polsce i to klient podrzucil taka treść. Moja interwencja ograniczała się głównie do poprawy prezentacji oraz jasnym sformułowaniu dokonań. Ale dzięki za uwagę. Nie wiedziałem o tym rozróżnieniu „professional experience” vs. „work experience”.

  View Comment