CV nauczyciela akademickiego (lektor języka francuskiego)

CV nauczyciela akademickiego (lektora), który chce wrócić do pracy na uczelnię. Dokument jest prawdziwy, ale dane osobowe, kontaktowe i niektóre inne oczywiście zmieniłem.

CV nauczyciela akademickiego

cv lektor akademicki500b CV nauczyciela akademickiego (lektor języka francuskiego)

CV nauczyciela akademickiego – dyskusja

  • Przygotowanie tego CV stanowiło dla nas (mnie i klientki) pewne wyzwanie. Klientka miała kłopot z nazwaniem swoich dokonań.
  • Również dość trudno jej było odpowiedzieć na pytanie: “co świadczy o tym, że byłam/jestem dobrą nauczycielką?”.
  • W tej sytuacji musieliśmy się skupić na tym, aby zidentyfikować i przedstawić takie informacje, które nadadzą trochę głębi jej wizerunkowi.
  • Konstrukcja CV jest właściwa tzn. dokument ma nagłówek, sekcję podsumowanie, opis doświadczenia oraz wykształcenia. Dodaliśmy headline title “Nauczyciel Akademicki Języka Francuskiego”, aby pierwszy rzut oka pozwolił stwierdzić, z kim odbiorca ma do czynienia.

Komentarz:

Niestety klientka nie odezwała się do mnie i nie dostałem informacji zwrotnej, jakie rezultaty przyniósł przygotowany przez nas dokument.

Niestety nie w każdym przypadku jest łatwo identyfikować osiągnięcia i / lub rezultaty naszej pracy. Gdy trudno jest wskazać na konkretne liczby, miary i współczynniki powinniśmy szukać potwierdzenia dobrej jakości naszej pracy, czyli: “Co potwierdza, że byłem / byłam dobry na swoim stanowisku?”

Więcej artykułów na temat opisu doświadczenia

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Powered by sweet Captcha