in Wzory CV

CV Executive Director

Kliknij w obrazek, aby zobaczyć czytelną wersję „CV Executive Director”

Przyklad CV Executive Director

CV Executive Director – opis przypadku

Powyższe CV powstało w trakcie mojej pracy z młodym, ale doświadczonym profesjonalistą z branży finansowej. Klient postanowił zmienić pracę i celował w międzynarodowe koncerny.

Muszę przyznać, że praca z nim była bardzo przyjemna i efektywna. W trakcie pierwszego spotkania tłumaczyłem mu zasady konstrukcji poprawnego CV, następnie podesłałem kilka przykładów CV.

Na nasze kolejne spotkanie przyniósł szkic CV Executive Director i był on bardzo dobry. Wprowadziłem drobne poprawki i rezultaty wysłania dokumentu do headhunterów były natychmiastowe. Praktycznie każda firma chciała się spotkać i poznać mojego klienta.

Klient zmienił pracę dość szybko, co było dla mnie źródłem sporej satysfakcji. Nie codziennie pracuję z ludźmi, którzy potrafią słuchać, rozumieją, co do nich mówię, a następnie z bardzo dobrym skutkiem wcielają sugestie.

CV Executive Director – dyskusja

Dlaczego CV było skuteczne?

  • w pierwszej kolejności CV było skuteczne, ponieważ kandydat miał bardzo dobre doświadczenie, czyli był  bardzo dobrym kandydatem. Moja pomoc ograniczyła się jedynie do skutecznego podsumowania informacji i nadania im poprawnej struktury
  • co sprawiało, że kandydat był bardzo dobry? Jego dokonania. W przypadku tego klienta dość łatwo mogliśmy zidentyfikować bardzo ważne dokonania i rezultaty jego pracy, które bezpośrednio wpływały na wyniki finansowe firmy
  • ostatnim elementem była poprawna prezentacja kluczowych informacji tzn. podsumowanie z sekcja keywords, keywords pod danymi osobowymi, które wskazują jego background zawodowy i wyeksponowana sekcja „accomplishments”
  • CV Executive director sprawia bardzo dobre pierwsze wrażenie. Wiąże się to bezpośrednio z poprzednim punktem, ale chciałem to podkreślić w bardziej zdecydowany sposób. Oczywiście nie jest to stwierdzenie arbitralne, ale wydaje mi się, że gross czytelników i osób przeglądających ten dokument zgodzi się ze mną

Więcej o CV dla IT na cvnet.pl

Zachęcam do sprawdzenia  wzoru CV programisty IT. Wzór ten również przedstawia efektowny i skuteczny układ informacji.

Więcej na cvnet o wzorach CV

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.